Czy warto oszczędzać na emeryturę?

Video
PODZIEL SIĘ

Pytanie czy warto Oszczędzać na Emeryturę

Pytanie Retoryczne. Pewnie że warto. Ale nie kosztem swojego rozwoju czy Bycia Sobą.

Natomiast podejście do tego tematu „czy warto oszczędzać na emeryturę” z perspektywy Przebudzenia: Najpierw zainwestuj w Siebie.
Ponieważ, W momencie kiedy zaczniesz od inwestycji w ziemię, w fundusze emerytalne, w pomnażanie pieniędzy, w oszczędzanie, w tym samym czasie kiedy żeruje na Tobie system, żeruje na Tobie praca której nie cierpisz ponieważ nigdy nie miałeś czasu zastanowić się „co lubię robić tak naprawdę” – istnieje duże prawdopodobieństwo że do tej emerytury nie dociągniesz, lub w constant (ciągłym) życiowym stresie, dokonasz tyle babolów w życiu, że ciężko zaoszczędzone pieniądze i tak rozpierzchną się gdzieś w Amber Goldzie (afera źle zainwestowanych pieniędzy kilkudziesięciu tysięcy ludzi) lub zwykłym innym funduszu (które to akcyjne fundusze moga zaliczyć wachania 50% wartości kapitału w ciągu roku).

Spojrzenie na Oszczędzanie po Przebudzeniu

Zainwestuj w szczęście, zainwestuj w czas żeby dowiedzieć się kim jesteś i co lubisz robić. Zainwestuj w czas żeby odkryć w czym jesteś dobry, jakie są Twoje talenty.
Akceleracja pieniędzy, miłości, dostatku, przyjaźni, świetnych wyborów – jest taka diametralna różnica w przypadku przebudzonych-rozwijających się ludzi, że nie muszą oni już się martwić o oszczędzanie kapitału. Oni sami są kapitałem, inwestycją, złotem. Inni chcą czerpać z ich słowa, umiejętności, rad, technik, zawodów które wykonują, uśmiechu i dobrego usposobienia.

Inni ludzie, poprostu pragną być z osobami które wiedzą kim są i czego chcą, ponieważ jest to przyjemniejsze niż przebywanie z ludźmi w wiecznej trzesiączce, którzy nie wiedzą kim są, nie wiedzą co lubią ani co dalej robić czy od czego nawet zacząć.

Od czego zacząć Oszczędzanie

Dowiedz się kim jesteś i co masz robić. Zwolnij swój beton-partyjny w głowie, który nakazuje ci już pracować, już zbierać, już się zabezpieczać (ponieważ ‚już’ masz 25 lat ‚lub’ już masz 45 lat). Polepsz swój stan wewnętrznego jestestwa i szczęścia. Rozwijaj się w zgodzie ze sobą. Obserwuj rosnącą akcelerację swojego potencjału niezależnie od wieku, wzrost zadowolenia, rozwój Twoich zawodów (jak poświęcisz trochę więcej czasu dla siebie), Biznesów i Pieniędzy. Później zajmij się oszczędzaniem i innymi sprawami w życiu.
Lub też rób dwie rzeczy na raz, tak jak ja – dowiedz się w jaki sposób oszczędzać na emeryturę z perspektywy finansowej, jak i kładź mocny nacisk na Rozwój i Odkrywanie Siebie oraz swoich umiejętności, jak również Połączenia z Kreatorem [spowolni to nieco delikatnie Twój rozwój, ale podświadomość będzie spokojna że zapewniasz sobie Poczucie bezpieczeństwa, jak zawsze iluzoryczne bezpieczeństwo zresztą:)].

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ