Jak Być Pewnym Siebie?

Ćwiczenia
PODZIEL SIĘ

Jak zwiększyć Pewność Siebie

Pytanie samo w sobie może mieć już Error. Co jeżeli, nie musimy nic Zwiększać. Co jeżeli, odpowiedź na pytanie Jak Być Pewnym Siebie brzmi: wystarczy usunąć swój lęk, kilka drobnych braków które sami sobie tworzymy w umyśle, pozbyć się Ego-chciejstwa czy lęków – i pozostaje w Tobie, dumna i pewna siebie postać (nie Ego-dumna, tylko serco-dumna), pewna siebie, piękna i spokojna osoba. Poprostu czysty, pewny siebie Ty.

Ale jak być pewnym siebie

W nagraniu video przedstawiam jedno z ćwiczeń jak być pewnym siebie. Takich oryginalnych czy nietypowych praktyk może być wiele.

Wszystko moim zdaniem polega na osadzeniu w sobie, poznaniu swojej wartości, że każdy z Nas, jest unikatowym kreatorem, ewolucją kodu genetycznego na przestrzeni tysięcy czy milionów lat.

Recepta na ‚Sukcesy’

Ćwiczenia.
Praktykując na co dzień, wystarczy zrezygnować z jakiejś części swojego napompowanego Ego i chciejstwa. Oczyścić się nieco mentalnie z nieświadomych myślo-kształtów, zapragnąć sukcesu i pewności siebie. Realizować ćwiczenia, wierzyć zawsze w siebie czyli również programować to Świadomie i Podświadomie, czyli jak być pewnym siebie w praktyce.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ