Jak Kreujemy Piękne Wydarzenia i Piękne Życie

Video
PODZIEL SIĘ

Jak Kreujemy, Jak manifestujemy

Ale że Jak? Kreujemy i piękno w jednym zdaniu? Przecież ja myślałem, że na piękne wydarzenia, pięknych przyjaciół, miłość, pięknę biznesy, piękne kobiety i fantastycznych mężczyzn – tylko się czeka, jak na wygraną w Totka, siedzisz i agresywnie czekasz (jak to zażartował mój były szef kiedy lata temu pracowałem w banku, że słabych sprzedawców nazywał żartobliwie ‚agresywnie oczekującymi’ na klienta – a w sprzedaży wiadomo, że pierwszy punkt to jest zdobycie klienta czyli wyjście naprzeciw sytuacji)..

Manifestacja myśli w praktyce

Kreujemy drodzy państwo. Kreujemy, manifestujemy swoje myśli na zewnątrz w rzeczywistości. W laboratoriach już dobrych kilka lat temu, udowodniono, że obsertwatorzy przy zabawach z fotonami (drobnymi cząstkami światła?), mają wpływ na przebieg doświadczenia. To znaczy odkryto, że na podstawie samego swojego przekonania jak mają zachować się te fotony, samo to przekonanie zmienia przebieg tego samego doświadczenia w różnych laboratoriach! Sic! Czyli w skrócie, osoby które przeprowadzały doświadczenie z jakimś konkretnym nastawieniem, zmieniały bieg doświadczenia na bazie własnych przekonań (jedynie myślami).

Więc co Dalej

No więc Jak mamy żyć. Patrzeć i czekać, czy Kreować, Zmieniać, Manifestować.

Ja mówię odkryjmy nasze zdolności, odkryjmy jak samym nastawieniem wpływamy na rzeczywistość – kreujemy ją.

Tak, w taki właśnie sposób człowiek-kreator dojrzewa tak jak Jezus, Krischna, Budda, do tego, żeby jasno i otwarcie nazywać się Kreatorem, czy Synem Bożym, w bezpośredniej relacji ze stwórcą i zawiadowcą, szefem tego całego systemu.

Ćwicz Przebudzenie, wiedzę Techniczną, Rozwój.

Dowiedz się jak to wszystko wychodzi przyjemnie w praktyce, jak zmieniać swoje przekonania, jak skutecznie oddziaływać na swoją rzeczywistości i to w Pozytywny Sposób. Chcemy w końcu widzieć i otaczać się samym pięknem (każdy a może nie każdy by chciał?). Kreator główny (Ojciec stworzyciel zwany w niektórych religiach Bogiem) być może zamontował nam również bezpieczniki, żebyśmy nie materiolizowali zbyt szybko wszystkiego dookoła, szczególnie kiedy żyjemy w strachu. Dlatego najpierw wypadałoby się oczyścić, ujrzeć piękno, wyluzować się w życiu (nie zawalając innych płaszczyzn życia, takich jak rodzina, praca, pieniądze, zobowiązania, związki i miłość). Kontynuuj dobra pracę ale w Nowym Świetle przebudzenia.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ