Jak Się Modlić, Jak Działa Modlitwa?

Ćwiczenia
PODZIEL SIĘ

Skąd się bierze Sukces

Sukces jako szczyt dużo większej, niewidocznej Piramidy. Obserwujemy sławnych i bogatych ludzi w Telewizji, prawda? Ale czy widzimy jak osiągać sukces?  Widzimy przepych w życiu najbogatszych ludzi na świecie, zamożność ich rodzin i biznesy które stworzyli.

Ale czy widzimy jakość Ich myśli które towarzyszą im od momentu kiedy wstają o 5.00 rano?

Czy widzimy w telewizji, to, w jaki sposób ich Tato powtarzał im od dziecka: ‚Jesteś najlepszy’, ‚w życiu możesz wszystko‚, ‚możesz być kim tylko zapragniesz’, ‚jesteś królem’ [to ostatnie, cokolwiek to znaczy, powtarzała mi babcia kiedy miałem 4-6 lat:)].

W ten sposób, ci sukcesywni ludzie, najbogatsi, oraz ci biedni, którzy są natomiast szczęśliwi ponieważ realizują się na co dzień, byli programowani Podświadomie na Sukces. Byli zakodowani na osiąganie swoich pasji i szczęścia.

Jak Osiągać Sukces

Ćwiczenia i Praktyka.

Sukces osiągają ludzie z getta, raperzy wychowujący się bez rodziców, aktorzy życjący połowę życia bez grosza przy duszy.

To oni, najlepiej obrazowo opowiadają, jakie musieli przejść starcie z własnymi myślami (zmiana na pozytywne myślenie), jaką musieli przejść zmianę poświadomych przekonań, aby osiągać sukces czy sławę na której im zależało.
Afirmacje, pozytywne mysli, auto-sugestie, programowanie się w praktyce. Oczyszczanie ciała i umysłu, emocji. Powiedziałbym praca wielo-poziomowa.
Na pracy w myśli i emocji się nie kończy. Za każdą myślą, dobrą energią, prędzej czy później podąża manifestacja, czyli czyn. Zaczynamy od drobnych ćwiczeń wyrażania siebie, swoich pozytywnych myśli, powtarzania w dyskusjach że ‚wszystko jest możliwe’. Ćwiczeń wzmacniania pozytywnej rzeczywistości, samemu możnaby wymyśleć kilkadziesiąt czy kilkaset praktyk, w różnej konfiguracji. Tego uczymy się na The Switch.

 

 

 

Dołącz do Naszej Miłej grupy Facebook:

6 KOMENTARZE

  1. Od kilku lat krece sie wkolko z problemami finansowyni, ale jsk cie słucham to gdzies zaczynam miec troche nadziei ze wszystko bedzie ok. Ssuper filmiki pzdr.

  2. Każdy słuchaj kręci się wokół jakiś problemów. Ja dekadę temu zacząłem od problemów zdrowotnych, dwa trzy lata zajęło mi uzdrowienie się. Otwarte serce na zmiany i optymistyczne powtarzanie że się uda – Proste recepty na sukces. Później kilka lat zmagałem się w związku. Paradoksalnie w momencie jak się zakochałem, a była to jedyna rzecz której mi brakowało (bo pieniądze i zdrowie już miałem), to rozpoczął się jeden z trudniejszych kilkuletnich okresów zmagania się w związku, z miłością i z własnym ego (oraz cudzym ego). Ponownie, chęć awansu w kierunku Kreatora, nieodparta chęć polepszenia się wewnątrz mojego jestestwa – doprowadziła do pozytywnej zmiany i nawet przebudzenia duchowego partnerki (która sama po kilku latach naszych zmagań – zaczęła efektywnie pracować nas sobą). Wciąż na mojej liście mam osiągnięcie pełnego Oświecenia, to znaczy pełnej wewnątrz-realizacji. Poruszajmy się do przodu, pozdrawiam serdecznie 🙂

  3. Tak tak ja wiem ze wszyscy maja jakies swoje waterllo i to bardziej powazne niz moje pewnie nawet by sie zamienili,nie chcialem zeby to wyszlo na uzalanie sie ,poprostu taka drobna chec gdzies tego wuzucenia.Dzieki Michał za poswiecona uwage ☺

  4. Ja chciałem tylko powiedzieć w ten sposób – moim komentarzem, że Wszyscy przechodzimy te same historie, w tej samej duszy, z takimi samymi emocjami, w różnych miejscach i czasach, na różnych przykładach – także wszyscy robimy to samo na różnych poziomach 🙂

  5. Oki oki z mojej strony ww komentarzu to tez nie byl jakis dąs☺ naprawde dziekuje za takie obszerne wyjasnienia.
    Od wykupienia kilka lat temu prof kursow na fx kibicuje ci i sledze co sie dzieje wlasnie obejzalem ostatni filmik na yt z tych rozwojowych,i sa super ,jasne i klatowne jak zwykle.pozdr.i dziekuje jeszcze raz☺

  6. Panie Michale, super materiał. Szukalem takiej strony, osoby która pokażę drogę rozwoju osobistego, duchowego – od czego zacząć, jak coś robić, czego nie robić. Jestem na początku nowej drogi życiowej i materiały tutaj zawarte pomogą mi rozwoju. Jestem wdzięczny za to co Pan robi i dopinguje w dalszej pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ