Jak Zmienić Swoje Życie?

Video
PODZIEL SIĘ

Jak Zmienić Swoje Życie – czyli od czego zacząć ?

Co jest najważniejsze na Start. Jak zmienić swoje życie. Intencja, rozpalenie wewnętrznego ognia danego pragnienia. Świadomie i podświadomie. Mocna Intencja (nie jakieś tam ‚chciałbym może się uda’). Afirmacje, czyli w jaki sposób powtarzamy pozytywne kwestie, które chcielibyśmy zobaczyć, zmienić w naszym życiu fizycznie. W ten sposób możemy technicznie, rozpocząć zmianę programów w Nas zakodowanych, programów i podświadomych decyzji które czasem przez dekady ‚każą’ nam siedzieć w tym samym punkcie (fizycznym-niefizycznym). Jest to nowatorskie podejście do zmiany swojego życia (nie ma w tym nic tak naprawdę nowatorskiego, znam wielu takich ludzi którzy zmienili swoje życie całkowicieee na duuużo bardziej szczęśliwe).

Kolejny Krok, Jak być Szczęśliwym

Jak być Szczęśliwym, to inaczej jak zmienić swoje życie tak, żeby dobrać się do podświadomych programów, obrócić je na dobrą stronę mocy, wzmocnić intencję pozytywnych kwestii w życiu i obserwować zmiany. Jak zmienić swoje życie – łatwiej powiedzieć niż Zrobić, ale nie przejmuj się swoim szczęściem na zapas. Umysł, z reguły, wyolbrzymia każdy problem czy wyzwanie o jakieś 200-300% na start – ot tak zachowawczo, żeby w życiu nie było zbyt łatwo (bo przecież życie jest ciężkie i pełne pracy prawdaaa?). Później okazuje się że odpowiedzi na pytanie jak być szczęśliwym, zawsze były naprawdę proste i piękne, wcale nie trzeba było się pocić i męczyć. Tylko my, żyliśmy jakimś wyimaginowanym, zastraszonym przez umysł auto-programem. Zmieńmy to, podglądaj najfajniejszych ludzi, tych zamożnych i Przebudzonych, w jaki sposób już to Zrobili.

Ile to Kosztuje ?

Ile energii kosztuje Cię myślenie że coś jest ciężkie do zrobienia? A ile energii kosztuje Cię myślenie że coś jest łatwe ?

Jak wyprodukować silną Intencję Zmiany ?

Jak rozpalić wewnętrzny ogień, ustawić swój umysł i podświadomość w taki sposób, ażeby nasze szczęście realizowało się na auto-pilocie. Jak być może zauważyłeś, sporo ludzi podąża w życiu za auto-sugestią że życie jest ciężkie i trzeba się sporo nagimnastykować żeby osiągnąć taki czy inny sukces. Wiem, że to może brzmi zbyt optymistycznie czy na wyrost, ale odpowiedzi na pytanie ‚jak zmienić swoje życie’, mogą być i są proste oraz piękne (albo chociaż dużo prostsze i piękniejsze niż przewidujemy). Ja musiałem się sporo napocić żeby dojść do tych wszystkich wniosków samodzielnie. Ty, możesz przyspieszyć tą naukę kilkakrotnie, zaledwie obserwując bazę doświadczeń innych ludzi na The Switch.

 

 

Dołącz do Naszej Miłej grupy Facebook:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ