Kieruj Myślami i Zmieniaj Rzeczywistość

Ćwiczenia
PODZIEL SIĘ

Co znaczy ‚Kieruj Myślami i zmieniaj Rzeczywistość’

Zdziwilibyście się, jakie proste, ale znaczące, eksperymenty robiono w laboratoriach przez ostatnie 150 lat. Nie usłyszycie o Nich w TVN ani na Onecie.

Naukowcy doszli lata temu, w różnych doświadczeniach laboratoryjnych, konkludujących że myślami, własnym polem aurycznym (co to jest aura to inny artykuł), czyli polami magnetycznymi z umysłu (tzw EEG) i serca (EKG), wpływamy na rzeczywistość czy wręcz kreujemy ją.

Rozbija się to o fizykę kwantową, rozbija się to o temat ‚czym tak naprawdę jest materia’ (energią), oraz jak świadomością i energią wpływamy na wszystko dookoła (na inną energię).

Powiem Tak: łatwiej jest przetestować To w życiu i sprawdzić To wszystko na sobie w praktyce, niż wytłumaczyć poprzez fizykę kwantową czy Boskie opowieści stworzenia wszechświata (chwilę by to zajęło).

Co Potrzebujemy żeby wpływać na Rzeczywistość

Przekonania moi drodzy, odpowiednie przekonania i otwarty umysł.

Jakby człowiek nie pomyślał o tym, żeby latać, nigdy nie byłoby to możliwe (i 200 lat temu nie było możliwe, wszyscy twierdzili że ‚nie da się’). Gdybyśmy nie pomyśleli o teleportacji, to nie byłaby możliwa (pierwsze eksperymenty sukcesywne wykonano lata temu na cząstkach światła, a wojsko jest jakieś 100-200 lat do przodu z eksperymentami).

 

[O teleportacji cząstek światła i innych eksperymentach, otwórz swój umysł (teraz czy później), nie wmawiaj sobie czy mi, że to nie nastąpiło, tylko wpisz sobie temat w google i dowiedz się gdzie i jak prowadzono takie doświadczenia kilka lat temu]

 

Jeżeli chcesz doświadczyć czegokolwiek, najpierw musisz o tym pomyśleć, czy wiedzieć że jest to możliwe. Prawa fizyki natomiast, przynajmniej niektóre z nich, działają bez względu na to czy w nie wierzymy czy nie. Także efekt wpływu myślami i emocją na otoczenie, jest widoczny w każdym i również Twoim życiu, mimo że możesz sobie z tego nie zadawać sprawy (a ja doskonale to widzę).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ