Po co się Rozwijać?

Video
PODZIEL SIĘ

W jaki sposób się Rozwijać ?

Przede wszystkim: Porzuć nudę. Próbuj różnych rzeczy, doświadczaj, eksperymentuj, podróżuj, pytaj, Popełniaj Błędy. Odnoś Sukcesy. Bądź sobą, nie bądź sobą, próbuj być kimś innym (przez chwilę).

Śmiej się, płacz, ale Próbuj.

Bój się. Odczuwaj lęk, zmagaj się z nim, Przezwyciężaj. W ten sposób Będziesz wychodził/wychodziła z ‚Pudełka’.

 

Nie obawiaj się puścić Liny

Rozwijaj się, zmieniaj przekonania, rozszerzaj swoje poglądy, sprzeczaj się z Tym, co znasz do tej pory. Nie zgadzaj się z innymi, kwestionuj to co znasz. Pytaj więcej odnośnie tego co Nowe.

Nie obawiaj się puścić liny na której cumujesz swoje życie..

 

Nie daj się Trzymać, Puść się, Rozwijaj się

Rozwój osobisty, to tak naprawdę poszukiwanie Nowych Kwestii, Nieznanych Wartości, lub po prostu zgodzenie się z czymś, co do tej pory było dla nas niemożliwe. Krok w myślach na ‚Tak’ – jest to największa i najbardziej potrzebna rzecz jaką wykonujemy zmieniając nasze życie na lepsze.

Akceleracja Życia

Porzuć społeczeństwo, jego przekonania, założenia Twoich rodziców i mądrości Pokoleń. Bądź zawsze na Tak. Życie przyspiesza, kiedy jesteśmy na Tak. Natomiast rozmawiając z ludźmi, ciągle słyszę wszędzie NIE.

Bądź inny, bądź jedyny, bądź marzycielem, mnichem, piosenkarzem, wariatem, głupcem, wynalazcą. Sprawdzaj się, rozwijaj się, odnoś porażki. Tylko w taki właśnie sposób Twój świat ulegnie poszerzeniu z punktu, w którym się znajdujesz. Na tym polega Rozwój Osobisty, na tym polega Rozwojowe Życie.

Dołącz do Naszej Miłej grupy Facebook:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ