Wampiry Energetyczne

Video
PODZIEL SIĘ

Kiedy inni czerpią od Nas Energię ?

Spotkania z ludźmi, odbywa się w 3 kategoriach :

  1. 1. Ludzie którzy Cię Wznoszą.

Czyli nie tyle, że ci ludzie dają Tobie energię, ale wymiana która następuje między Wami – jest bardzo pozytywna. Przez wzorce jakie posiadają te osoby, czy wręcz wyuczoną czy ‚wrodzoną’ lekkość, otwarte serce i mądrość życiową. Nierzadko są to osoby, które poświęcają sporo czasu
na własny rozwój, akceptację życia, zrozumienie czemu niektóre sprawy manifestują się na co dzień, inne znowu rzadziej. Osoby te poznają i żyją według Praw Universum, przez co mają w sobie więcej optymizmu, energii, zrozumienia.

Z osobami wznoszącymi będziesz czuł Inspirację, Lekkość, Universalną miłość, Zrozumienie. Będziesz się czuł ‚sobą’, będziesz się czuła komfortowo, zdecydowanie łatwiej się otworzyć i szczerze porozmawiać z takimi ludźmi.

 

P.S. Z przyjemnością zapraszam Cię również do Grupy The Switch na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/TheSwitchRozwojOsobisty/

 

  1. 2. Osoby Neutralne

Wymiana z tymi osobami następuje na różnych płaszczyznach Wibracyjnych,czasem Ty udzielasz im wsparcia, nierzadko to Oni Ciebie wspierają. Duża część tych osób, które spotykam w moim życiu, ma otwarte serce i dosyć otwarte umysły. Jest to większość ludzi jakich spotykam. Przyjemnie się z nimi wymienia poglądy i energię. Oni uczą się czegoś ode mnie, ja zawsze nauczę się czegoś na przykładzie ich życia, lub po prostu trenuję umysł buddy, obserwatora. Trenuję na bieżąco przebywając wśród ludzi którzy mają dobre serca i starają się żyć pozytywnie. Mimo moich treningów i coraz szerszego zrozumienia,  wciąż obserwuję, że niestety życie większości ludzi przypomina zbytnio film ‚helikopter w ogniu’ (mam na myśli że przeżywamy różnego rodzaju małe i większe problemy, dramaty, których większość z nich można wyeliminować treningiem mentalnym, to znaczy zrozumieniem, miłością, akceptacją, i ponownie – zrozumieniem) 🙂

  1. 3. Dramat, czyli Wampiry Energetyczne

Osoby, które nieświadomie wpadają w pętlę Dramatu, tzn. zapętlenie niskich Wibracji. Osoby żyjące wg. nieświadomych wzorców jakie zostały wyuczone w dzieciństwie. Są to wzorce rozpadu, niebezpieczeństwa, nieszczerości, zagrożenia, niezadowolenia, biedy mentalnej lub emocjonalnej – nierzadko również fizycznej.

Osoba taka, nieświadomie ściąga Cię do poziomu Wibracji w których się znajduje, żeby na tym poziomie dokonać wymiany energetycznej. Ściąga Cię na poziom na jakim egzystuje, ponieważ innego nie zna, lub też nie chce poznać. Stąd liczne rozmowy o problemach, polityce, zagrożeniach, tym co ‚nie wychodzi’ w życiu, porażkach, braku możliwości, chorobach (o polityce, chorobach również się rozmawia, ale w perspektywie planu i naprawy, a nie bezsensownych Ego-rozmów).

Czasami, osoba posiada pozytywne Wzorce, to znaczy nie żyje w mentalnej i emocjonalnej biedzie, ale ma tak silne Ego koncepty np. dominacji nad innymi, czy nieświadomej agresji, że mimo tego, że będzie dyskutowała o pięknych i przebudzonych sprawach, to Ty odczujesz Energię dyskomfortu w sobie, energię nieszczerości. Ponownie, są to nieświadome nieprzepracowane wzorce. Mam takich przyjaciół, gdzie są bardzo przebudzeniu, mówią tylko o tym, również o miłości i akceptacji, ale ich energia jest dla mnie wysoce niekomfortowa w momencie kiedy przebywamy dłużej niż 1-2 dni. Natomiast kocham ich, ich inteligencję, ich przebudzenie, ich chęć pracy nad sobą, ich oświecone umysły, ich potrzebę zmiany. Jak ich nie kochać ? (natomiast ciężko z nimi wytrzymać)

Ponieważ Ego, auto-agresja, dominacja, również nie są częścią Universum, która wysuwa się na pierwszy plan w jego komfortowym funkcjonowaniu. Stąd dyskomfort, i niepozytywna wymiana Energetyczna z tak wieloma ludźmi, którzy ogólnie wyglądają na pozytywnych, lub też mogą się pochwalić bogactwem fizycznym czy szczęśliwą rodziną, to jednak nie czujesz się komfortowo w ich towarzystwie.

 

Z kim naprawdę Przebywasz ?

Grupa typowych Wampirów Energetycznych, powiedziałbym że jest to jakiś drobny ułamek całej populacji w której się obracamy.

Natomiast cała reszta ludzi, ohoohoooo… .. mimo że nie są typowymi Wampirami, to jak chwile ich posłuchasz w jaki sposób opowiadają o swoim życiu, jakie mają ukryte i eksponowane Przekonania, o miłości, związku, zarabianiu pieniędzy, przyjaźni, podstawowych funkcjach Życia – daje to dużo do myślenia czy masz ochotę się obracać w towarzystwie większości ludzi. Czy też jedynie być z nimi, w formie Obserwatora, wyznaczając sobie jasno granice swojego zaangażowania w ich życie, a zbliżać się do osób o prawidłowej wibracji, prawidłowym czy interesującym funkcjonowaniu płynącym ze zdrowego, czy uzdrawianego na bieżąco Wnętrza 🙂

Różne Wymiary istnienia i ich Ocena

Jednocześnie pamiętajmy, że na różnych etapach życia, nierzadko znajdujemy się w różnych grupach Wibracyjnych i poruszamy się między nimi. Wyższe wibracje są bardziej przyjemne, ale jak wyglądałoby życie bez tych niższych?

Dlatego, nie warto krytykować tej czy innej grupy lub wibracji, a skoncentrować się na swoim zadowoleniu, rozwoju, szczęściu, będąc Świadomie z tymi, którym możemy pomóc, rozwijać się z tymi, którzy są na to gotowi, kochać się z tymi, którzy mają odpowiednią energię:)

 

P.S. Z przyjemnością zapraszam Cię również do Grupy The Switch na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/TheSwitchRozwojOsobisty/

 

Dołącz do Naszej Miłej grupy Facebook:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ